city_al.jpg

bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
Bądź trendy na lokalnym rynku pracy!
Wprowadzono:12.01.2018 | chodziez3
Liczba wyświetleń:572
grafika

Fundacja Rozwoju Społeczno – Gospodarczego serdecznie zaprasza do udziału w projekcie” NIE DLA WYKLUCZENIA-TAK DLA INTEGRACJI”.

Projekt skierowany jest dla zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, a także osób w ich otoczeniu, z wyłączeniem osób odbywających karę pozbawienia wolności,  (w rozum. KC), zamieszkujących  obszar gmin:
Bojanowo, Chodów, Chodzież (gmina miejska), Chodzież (gmina wiejska), Damasławek, Dobrzyca, Dominowo (gmina wiejska), Dolsk, Gizałki (gmina wiejska), Grzegorzew (gmina wiejska), Granowo, Grabów nad Prosną, Gołańcz, Jastrowie, Kiszkowo, Kleczew, Kłodawa, Kościelec (gmina wiejska), Kraszewice, Krzyż Wielkopolski, Łobżenica, Malanów, Margonin,
Miasteczko Krajeńskie, Mieścisko (gmina wiejska), Mikstat, Miłosław, Nowe Miasto nad Wartą (gmina wiejska), Okonek, Olszówka, Orchowo, Osiek Mały, Przedecz, Pyzdry, Ryczywół (gmina wiejska), Skulsk (gmina wiejska), Szamocin, Tarnówka, Wapno (gmina wiejska), Wieleń, Wielichowo, Wierzbinek (gmina wiejska), Wilczyn (gmina wiejska), Wyrzysk w województwie wielkopolskim.

Uwaga! Koordynatorzy akcji informują, że udział w projekcie jest bezpłatny, rekrutacja jeszcze trwa oraz, że uczestnik projektu objęty zostanie wsparciem opartym na bazie indywidualnej ścieżki reintegracji społeczno- zawodowej dostosowanej do indywidualnych potrzeb.

W ramach aktywizacji zawodowej udostępnione zostaną:
•    Indywidualne wsparcie doradcy zawodowego, psychologa i pośrednika
pracy,
•    Warsztaty społeczne, umiejętności miękkich i zawodowych
•    Szkolenia zawodowe – stypendia szkoleniowe,
•    Staże – stypendia stażowe,
•    Zwrot kosztów dojazdu.
Więcej informacji pod nr tel. 886 468 299 lub mail: .

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU