noc.jpg
Wyszukaj w portalu

projekty.jpg
konkurs.jpg
smieci.png
dzialki.png
mlodociani.png
odo.jpg
godziny.jpg
NAGRANIA_rm.png
latarnicy.jpg
chodzieska_kadrta.jpg
karta.jpg
oferty_pracy.jpg
INWESTUJ.jpg
logo_senior_wigor_1.png
500plus.jpg
konsult.jpg
baner_zagosp.png
KARTA_SAM.png
ANKIETA.jpg
MPDSON.png
baner- mikroporady.jpg
rejestr_inst_baner.jpg
Rozlicz PIT w Chodzieżyw Chodzieży
Przekaż 1% w Chodzieżyw Chodzieży
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
pila.jpg
kl.jpg
poziom.gif
noclegi.gif
gastronomia.gif
kino.jpg
mzk.png
formul.png
chodzieski_275.jpg
E-Urzad
bip.jpg bom.jpg ep.jpg ue1.jpg
wybory.jpg
Aktualności - Miasto
UKS Delfinek na zawodach na Węgrzech
Wprowadzono:13.03.2018 | chodziez3
Liczba wyświetleń:529
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
grafika

 

W dniach 23-25 lutego w Eger na Węgrzech zorganizowana została prze Węgierską Federację Podwodną I runda XIII Pucharu Świata w Pływaniu w Płetwach (Finswimming).


Wśród prawie 500 zawodników z 80 klubów i 20 krajów, Chodzież reprezentowało 15 zawodników z UKS Delfinek SP 1 Chodzież. Najlepiej wśród naszych zawodników zaprezentowała się sztafeta mikstowa na 4x50 m pp w składzie: Filip Nowak, Adam Sałata, Kinga Małachowska i Julia Małachowska, która uplasowała tuż za podium z niewielka stratą 0,48s do brązowego medalu.
W startach indywidualnych najwyższe 6 miejsce zajęła Julia Nowak wśród juniorek na dystansie 200 m bi-fins, a w seniorkach Kinga Małachowska była ósma na 50 m pod wodą z dobrym czasem 0:17,92, na 50 m po powierzchni Kinga przypłynęła na 10 pozycji, 14 była jej siostra Julia. Dwunaste miejsce na 100 m bi-fins wśród juniorów zajął Adam Sałata, a wśród juniorów na dystansie 100 m pod wodą Oskar Kasprowicz był jedenasty, a tuż za nim, pierwszy raz startujący w Pucharze Świata, najmłodszy zawodnik chodzieskiej reprezentacji Kamil Pietras. W kategorii juniorek na 50 m pod wodą Sylwana Piechocka zajęła dobre dziesiąte miejsce. Chodzież także reprezentowali: Anna i Maja Czarnolewskie, Agata Struck, Marta Humerczyk, Weronika Wolniewicz, Oliwier i Inez Jesiołowscy. Chodzieskie sztafety na 4x100 m po powierzchni zostały sklasyfikowane na 6 pozycjach wśród seniorek i  juniorów, natomiast nasze juniorki były siódme.
W klasyfikacji generalnej chodzieski klub sklasyfikowany został na 9 pozycji, należy jednak pamiętać, że zdecydowana większość naszych zawodników jest jeszcze dużo młodsza od rywali i start wśród tak mocnej konkurencji był dla nich bardzo pouczający, a zdobyte doświadczenie powinno procentować już podczas kolejnej edycji , która odbędzie się w połowie kwietnia w niemieckim Lipsku.
W imieniu Klubu i wszystkich zawodników chciałbym bardzo podziękować naszym sponsorom: Firma Jenox Akumulatory Sp. z o.o., KEPKA Group Pana Dariusza Kępki z Budzynia, Zakładowi Wydobycia i Uszlachetniania Kruszywa Pani Danuty Wiśniewskiej z Walkowic za okazane wsparcie oraz Urzędowi Miasta w Chodzieży, z którego dotacji została pokryta część opłat związanych z wyjazdem na zawody.

Trener UKS Delfinek SP1 Chodzież

POLEĆ ZNAJOMYM
NA FACEBOOKU
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika
grafika