city_al.jpg
Informacje szczegółowe
Spotkanie z Grażyną Szapołowską
grafika

W piątek 21 października 2016 r. o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie z Grażyną Szapołowską aktorką filmową, teatralną i telewizyjną, autorką książek: "Ścigając pamięć", "Poza mną" i "Zapomniałam o Tobie".

Spotkanie odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury w Chodzieży, ul. St. Staszica 17A.

Grażyna Szapołowska - polska aktorka teatralna i telewizyjna. W 1977 r. ukończyła PWST w Warszawie. Po maturze przez dwa lata występowała we Wrocławskim Teatrze Pantomimy Henryka Tomaszewskiego. Grała również w Teatrze Narodowym oraz w telewizji. Na ekranie debiutowała w rolach epizodycznych (od 1974), zdobywając status aktorki pierwszoplanowej. W 1999 roku otrzymała Złotą Kaczkę dla najlepszej polskiej aktorki.

lokalizacja
Miejsce: